InferMed – Prywatna Opieka Medyczna Wrocław

Kamila Kokurewicz - ZnanyLekarz.pl

mgr Kamila Kokurewicz

Witam!

Jestem psychologiem o specjalności klinicznej. Dyplom uzyskałam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu.

Ponadto ukończyłam studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w ośrodku akredytowanym przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi na Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży w WSS im. J. Gromkowskiego na ul. Koszarowej 5 we Wrocławiu oraz w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży na ul. Wołowskiej 9 we Wrocławiu.

Jak pracuję? 

W pracy wykorzystuję elementy terapii poznawczo – behawioralnej (ang. Cognitive – Behavioral Therapy – CBT) i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (ang. Solution Focused Brief Therapy).

W ramach terapii CBT zakłada się, że myśli, emocje i zachowania człowieka wzajemnie na siebie oddziałują. W efekcie mogą powstawać niekorzystne wzorce zachowań zaburzające dobrostan psychiczny.

Z kolei terapia skoncentrowana na rozwiązaniach umożliwia pracę w oparciu o zasoby własne pacjenta.

W gabinecie pomagam pacjentom odkrywać zarówno ich zasoby jak i niekorzystne wzorce zachowań. Po nazwaniu rzeczy po imieniu przechodzimy przez dostosowany indywidualnie proces psychoedukacji umożliwiający realizację ustalonych na pierwszym spotkaniu celów terapii.

Zdaję sobie sprawę z wartości upływającego czasu dlatego regularnie monitoruję postępy terapii osób z którymi pracuję. Przestrzegam zasad etyki zawodu psychologa – w szczególności zasady poufności. W razie potrzeby konsultuję swoich pacjentów z lekarzem rodzinnym i psychiatrą.

Obejmuję wsparciem osoby dorosłe oraz młodzież.

Prywatnie

Jestem mamą dwójki dzieci w wieku 7 i 13 lat. Uwielbiam rodzinne podróże i długie spacery z psem.

Zapraszam na wizytę

Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku. Wolne terminy znajdziesz w kalendarzu po lewej stronie. Zapraszam na wizytę do gabinetu w InferMedzie na ul. Bonczyka 2 we Wrocławiu.

Leczone choroby: