InferMed – Prywatna Opieka Medyczna Wrocław

Rafał Duda - ZnanyLekarz.pl

lek. Rafał Duda

specjalista pediatrii

Pediatrą chciałem być od 3 roku studiów i od tamtego czasu robię wszystko, aby moja wiedza i umiejętności spełniały oczekiwania zarówno małych pacjentów jak i ich rodziców. Do tej pory staże odbywałem w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, Dolnośląskim Centrum Pediatrycznym we Wrocławiu, Szpitalu w Trzebnicy, Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu, Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie oraz Klinice Pneumonologii w Rabce-Zdrój. Pracowałem także w CUM „PROXIMUM” (Wrocław), NZOZ „Nowy Dwór” (Wrocław) i NZOZ „Przychodnia Kosmonautów” (Wrocław).
Od lutego 2017r. do czerwca 2018r. pełniłem funkcję Dyrektora ds Lecznictwa Dolnośląskiego Centrum Dziecięcego. Następnie funkcję Konsultanta Medycznego.
Posiadam certyfikaty z udziału w konferencjach pediatrycznych polskich i międzynarodowych. Ponadto przeszedłem szkolenia w zakresie ratownictwa medycznego oraz posiadam europejski certyfikat kursu zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych u dzieci (EPLS).