InferMed – Prywatna Opieka Medyczna Wrocław

Poradnia dermatologiczna

Poradnia dermatologiczna InferMed we Wrocławiu

W ramach poradni prowadzimy diagnostykę oraz leczenie szerokiego spektrum chorób skóry, włosów i paznokci. Do każdego Pacjenta/Pacjentki podchodzimy indywidualnie, a naszym celem jest holistyczne i kompleksowe podejście. Dlatego we współpracy z lekarzem rodzinnym opiekujemy się Pacjentami z chorobami ogólnoustrojowymi manifestującymi się objawami skórnymi. Ponadto oferujemy wsparcie psychologiczne dla osób borykających się z nasilonymi chorobami skóry.

Dermatolog Wrocław - oferta.

Konsultacja dermatologiczna - pierwszorazowa

Zapoznanie się z problemem. Wywiad lekarski i badanie przedmiotowe. Dermatoskopia.
W razie potrzeby wydanie recept i skierowań na badania dodatkowe np. laboratoryjne (zapytaj lekarza o zniżkę 10% do Laboratorium Diagnostyka). Czytelne zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry i leczenia.

Konsultacja dermatologiczna - kolejna wizyta

Kontrola wyników leczenia. Konsultacja w razie nawrotu choroby. Dermatoskopia. Modyfikacja postępowanie w przypadku braku zadowalającej poprawy. Wydanie recept i skierowań. Czytelne zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry i leczenia.

Konsultacja online / teleporada

Nowoczesna forma konsultacji dermatologicznej. Pomoc na odległość dla osób które nie mogą albo nie chcą osobiście stawić się na wizytę w gabinecie. Potrzeba przesłania dobrej jakości zdjęć zmian chorobowych przed wizytą. Wydanie e-recept. Czytelne zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry i leczenia przesłane po konsultacji na adres email.

Dermatoskopia

Badanie skóry za pomocą dermatoskopu – specjalistycznego urządzenia optycznego wyposażonego w zestaw soczewek powiększających. Badanie pozwala na szczegółową ocenę zmian skórnych. Wykorzystywane do oceny podejrzanych zmian barwnikowych, stanów zapalnych skóry, badania paznokci oraz wykonywania trichoskopii. 

W naszej poradni lekarze pracują na wysokiej jakości dermatoskopach ręcznych DermLite DL4 wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych, w Stanie Kalifornia. Firma jest liderem w dziedzinie wykorzystania światła spolaryzowanego w dermatoskopii. Dzięki badaniu doświadczony lekarz może stwierdzić czy daną zmianą nie należy się w ogóle przejmować, czy należy ją obserwować czy może są wskazania do jej jak najszybszego usunięcia. Badanie charakteryzuje się wysoką wiarygodnością, jest bezbolesne i bezpieczne.

Krioterapia - kriochirurgiczne wymrażanie zmian skórnych podtlenkiem azotu

Krioterapia jest zabiegiem leczniczym polegającym na oddziaływaniu bardzo niskich temperatur (poniżej 0 stopni Celsjusza) na tkanki. Termin ten pochodzi od połączenia dwóch słów z starożytnej greki: kryos – zimny oraz therapeia – leczenie.

W naszej poradni realizujemy krioterapię miejscową metodą natryskową lub dotykową do której wykorzystujemy podtlenek azotu. Pracujemy na nowoczesnym aparacie Cryo-S Mini. Sprzęt umożliwia precyzyjne wykonywanie zabiegów kriochirurgicznych za pomocą unikalnych, opatentowanych sond pozwalających na dowolne kształtowanie pola mrożenia.

Zabieg zamrażania i rozmrażania przeprowadzany jest najczęściej kilkukrotnie w ciągu jednego cyklu. Powoduje zamarzanie struktur wewnątrzkomórkowych i uszkadzanie błon biologicznych, co w rezultacie doprowadza do zniszczenia tkanki.

Krioterapia jest skuteczna w usuwaniu zmian o różnym charakterze, zlokalizowanych w obrębie skóry oraz na błonach śluzowych. Pozwala to bez zabiegu chirurgicznego usunąć niektóre zmiany skórne między innymi: włókniaki, brodawki łojotokowe i wirusowe (kurzajki), przerośnięte blizny, naczyniaki, rogowacenie słoneczne, mięczaka zakaźnego, brodawki na narządach płciowych, ziarniniaka obrączkowatego oraz w celu kriostymulacji ogniska łysienia plackowatego.

Zapraszamy do naszej poradni dermatologicznej

Poradnia znajduje się w InferMedzie na ul. Bonczyka 2 we Wrocławiu.
Na miejscu jest możliwość płatności gotówką, kartą płatniczą i Blikiem.
Lekarze pracujący w poradni udzielają konsultacji w języku polskim, angielskim, niemieckim
i rosyjskim.

Leczone schorzenia - przykłady

Cennik - poradnia dermatologiczna

Dermatologia

Cena

Konsultacja dermatologiczna pierwszorazowa

200 pln

Konsultacja dermatologiczna kolejna wizyta

150 pln

Konsultacja dermatologiczna soboty, niedziele, święta

250 pln

Kriochirurgia

(wymrażanie zmian skórnych podtlenkiem azotu)
Cena

Wymrażanie 1-2 zmian (wliczona cena konsultacji)

250 pln

Wymrażanie 3-5 zmian (wliczona cena konsultacji)

300 pln

Wymrażanie więcej niż 5 zmian

wycena indywidualna

Rejestracja

Na wizytę zarówno stacjonarną jak i teleporadę można umówić się online przez portal znanylekarz.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 793 602 853. Zapraszamy na wizytę.

Personel poradni

Jakub Marczuk - ZnanyLekarz.pl
Kamila Górna - ZnanyLekarz.pl