Aleksandra Hylińska
Aleksandra Hylińska
2023-04-25
Lekarz z powołania! Pan doktor zdiagnozował problem u córki, z którym nie poradziło sobie dwóch poprzednich specjalistów. I to z resztą nie pierwszy raz. Szczerze polecam!
Harutyun Mnatsakanyan
Harutyun Mnatsakanyan
2023-04-17
The perfect doctor helped even after the visit. Thanks a lot.
Joanna Gremza
Joanna Gremza
2023-04-08
Doktor Konrad to anioł! Dziękujemy za najlepszą opiekę. ❤️
Grzegorz Karwasz
Grzegorz Karwasz
2023-03-31
Dr.Kokurewicz cechuje się niezwykle sumiennym,wszechstronnym i holistycznym podejściem do pacjenta. Przy każdej wizycie poświęcił mi,a także wielu innym członkom mojej rodziny,odpowiednio dużo czasu, aby zrozumieć problem pacjenta i rozwiązać go w połączeniu z całym spektrum dolegliwości i przyjmowanych leków. Doskonale także komunikuje się z pacjentami w j.angielskim. Serdecznie polecam Grzegorz Karwasz
Maciej Alex
Maciej Alex
2023-03-30
Pana Doktora Kukurewicza mogę śmiało polecić jeden z niewielu lekarzyjakich spotkałem który wykazuje inicjatywę i zawsze stara się rozwiązać problemy pacjentów. Pan Doktor wykazuje duża empatię i jest ludzki czego niektórym lekarza brakuje.
Daria Orłowska
Daria Orłowska
2023-03-21
Serdecznie polecam dr. Konrada Kokurewicz. Bardzo dobre podejście do dzieci, wszystko wyjaśnione, rzetelnie przekazane i można kontaktować się po wizycie w razie pytań. Fachowe podejście do pacjenta, ja i synek na pewno wrócimy 🙂
Sandra Martyka
Sandra Martyka
2023-01-18
Bardzo dobry kontakt z pediatrą, kilka dni po wizycie u doktora miałam pare pytań w związku z ponownymi wynikami badań córki. Nie było problemu z udzieleniem odpowiedzi. Polecam!
Natalia Grzes
Natalia Grzes
2023-01-12
Pan dr z zaangażowaniem podszedł do córki, dokładnie ją zbadał, dodatkowo po wizycie otrzymaliśmy kontakt do pana dr w przypadku jakichkolwiek pytań. Co ważne, pan dr ma podejście do dzieci :) BARDZO polecamy wizytę u Pana dr :)
Artem Shapovalov
Artem Shapovalov
2023-01-07
Good pediatrician, and most importantly found the problem and made the right diagnosis
Klaudia Mrozik
Klaudia Mrozik
2023-01-06
Bardzo miła Pani internistka dołączyła do zespołu. Trafna diagnoza, potwierdzona testem, właściwe leki. Czasem trudno się do nich dostać. Ale jak to w życiu bywa miejsca są tam gdzie nikt nie chce chodzić.